Hlavní stránka > „Zlatý“ pětiboj, aneb táhneme za jeden provaz
18.4.2017
Administrátor

11. a 12. dubna se na naší základní škole Zlatá stezka konal již třetí ročník olympijského pětiboje. Třídy mezi sebou soutěžily v těchto disciplínách: medicinbal, střelba na cíl, přesuny žíněnek, běhací pexeso a sedy-lehy. Tyto netradiční disciplíny byly vybrány tak, aby si děti zacvičily, pobavily se a navzájem spolupracovaly. V soutěži prvňáčků vyhrála 1.A. Společně soutěžili druháčci a třeťáčci, dort pro vítěze si odnesla třída 3. B. V poslední kategorii prvního stupně překvapivě čtvrťáci (4.B) překonali páťáky. Druhý den bojovaly o dorty třídy druhého stupně ve dvou kategoriích. Mezi šestou a sedmou třídou nejlepšího výsledku dosáhla třída 7.B. Celá sportovní akce se vydařila, děti se snažily dosáhnout co nejlepších výsledků, navzájem se povzbuzovaly a odměnou nám byl jejich úsměv a sportovní nadšení.