Hlavní stránka > Projekt Edison
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
3.10.2017
Administrátor

V letošním roce se naši žáci mohou těšit na velmi zajímavou zkušenost. Naše škola se totiž ve dnech 9.–13. října zúčastní projektu EDISON, který je zaštiťován mezinárodní studentskou organizací AIESEC. Skupina zahraničních studentů z různých koutů světa stráví u nás v Prachaticích jeden týden a bude se snažit žákům přiblížit své zvyky, tradice a celkově nás seznámit se situací v zemi, ze které pochází. Žáci se tak mohou těšit na spoustu nových informací, prezentací i her. Celý projekt bude probíhat v anglickém jazyce, takže žáci budou mít jedinečnou příležitost procvičit si vše, co se v hodinách AJ naučili.

Více informací o projektu naleznete na https://aiesec.cz/pro-skoly.

Mgr. Barbora Rybáříková