Hlavní stránka > Nezařazené > Úspěchy v pěvecké soutěži Jihočeský zvonek
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
18.4.2017
Administrátor

Před jarními prázdninami se na naší škole již tradičně konalo školní kolo soutěže Jihočeský zvonek. Každoročně je o tuto soutěž mezi žáky prvního stupně velký zájem. Soutěží se ale i na druhém stupni. Vítězové jednotlivých kategorií poté postoupili do okrskového kola. Tam se z naší školy umístilo 11 ze 13-ti dětí. Lucie Dejmková z 5. B a Kristýna Nosková z 9. A pak postoupily i do okresního kola soutěže, kde obsadily krásná místa- Lucka 3. místo a Kristýna 1. místo s postupem do krajského kola ve Strakonicích. Holkám moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Kristýnce budeme držet palce, ať se jí daří  i v krajském kole.

Kamila Strejčková