Hlavní stránka > Nezařazené > Předvánoční posezení se starostou
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
19.12.2017
Administrátor

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 naši třídu navštívil ing. Martin Malý, starosta Prachatic. Přišla s ním Mgr. Lenka Houšková, která naše setkání fotografovala. Pan starosta se rozpovídal o svém životě, studiu, i práci. Poutavé bylo vypravování o tom, jak se slavily u Malých Vánoce a jak dlouho malý Martin věřil na Ježíška. Zajímaly nás novinky ze života našeho města i jednotlivé projekty a rekonstrukce jako např. letní kino, bazén, Malé náměstí a další.

Došlo i na naši školu – jaká je úspora energie po opravě elektroinstalace, po zateplení školy, jak jí to sluší v novém kabátě…. Pan starosta se ptal i na naše plány do budoucna a hovořili jsme o výběru škol či o různých povoláních. Na závěr společného setkání jsme si vyměnili drobné dárky. Ani jsme se nenadáli a byl tu konec hodiny. Vydrželi bychom si povídat mnohem déle, ale museli jsme se s milou návštěvou rozloučit.

Žáci 8.B