51f165d33c9d80401600007b_budik.png
23.5.2018
Administrátor

Ve středu 9.5.2018 přišel k nám do třídy na hodinu vlastivědy starosta města Prachatice pan Malý. Vysvětlil nám, co všechno patří do rozpočtu, k čemu slouží dotace, kde se berou peníze pro školy. My jsme se pokusili vyjmenovat, co nám v Prachaticích slouží ke sportu a zábavě. A kde by se mělo něco dostavět nebo opravit. Kluci navrhovali opravy na Tatranu. A že by se jim líbil skateboardový park. Většina třídy už věděla o plánované přestavbě plaveckého bazénu.

Ale co všechno se tam musí udělat, to jsme netušili! Mluvili jsme ještě o areálu lesních her, o úpravách na naší školní zahradě
a o nové cyklostezce podél Blanice. Těšíme se, že si vše nové užijeme ještě jako žáci naší školy! Na konci hodiny Romana a Lukáš za celou třídu poděkovali panu starostovi za zajímavé informace.

A všichni jsme dostali pexeso a hravý plán Prachatic – to se nám moc hodí do vyučování! Na panu starostovi bylo vidět, že má Prachatice rád.

Žáci 4.A ZŠ Zlatá stezka 240