Hlavní stránka > Nezařazené > Stezka otevřena předškolákům
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
17.2.2019
Administrátor

Počátkem února měli možnost budoucí školáci zavítat na ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 240 na Den otevřených dveří. Mohli tak učinit hned ve dvou termínech 5. 2. a 15. 2. V prvním termínu navštívili naši školu předškoláci ze všech MŠ Prachatice společně se svými paní učitelkami. Usedli do lavic mezi žáky a vyzkoušeli si, jaké to je být opravdovým školákem. Pro děti byla připravena také ukázka z kroužku robotiky. Společně s páťáky a ozobůtky procházeli bludištěm a pod rukama jim ožívali roboti z lega. Ve druhém termínu se předškoláci mohli přijít podívat společně se svými rodiči. Za doprovodu starších žáků si prohlédli naši školu za běžného denního provozu. Mohli nahlédnout do jednotlivých tříd, vidět hravé přestávky, zavítat do školních družin apod. Pokud tento termín někomu nevyhovoval, má ještě možnost přijít 21. 3. na akci s názvem Jarní hravá Stezka. Většina předškoláků je na školu dobře připravena a nemusí mít ze školy žádné obavy. Pokud si vyberou naši školu, budeme se těšit na viděnou u dubnového zápisu.

Mgr. Jana Ištoková