51f165d33c9d80401600007b_budik.png
2.3.2019
Administrátor

Dne 7. 2. 2019 jsme se zúčastnily turnaje basketbalu škol. Konalo se to na naší škole, a tak není divu, že jsme naši tělocvičnu poctily výhrou. Byly jsme bohužel jen dva týmy, protože žádné jiné holčičí družstvo se nezúčastnilo. Hrály jsme dva zápasy s družstvem Národky, které jsme dvakrát porazily.

Za dva týdny, tedy 21. 2. 2019 jsme se společně s družstvem Národky vydaly na basketbalový turnaj do Vimperka do školy Smetanovy.

Byly jsme čtyři družstva. My jsme se umístily na krásném druhém místě. Společnými silami jsme porazily družstvo Národky a družstvo Vimperka. Sice se nám nepodařilo porazit družstvo Volar, ale i tak si myslím, že můžeme být pyšné na 2. místo. Za doprovod a řízení našeho týmu můžeme poděkovat paní učitelce Karbusové.

Jolana Becková IX. A