Hlavní stránka > Nezařazené > Vodňanský vědomostní víceboj
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
5.12.2019
Administrátor

I letos se žáci naší školy zúčastnili vědomostního víceboje, který se konal 26. 11. 2019 ve Vodňanech. Pětičlenné skupinky dívek a chlapců zápolily v těchto disciplínách: český jazyk, matematika, anglický jazyk, zeměpis, přírodopis, dějepis, všeobecný přehled. Školu reprezentovala dvě pětičlenná družstva v kategorii pátých ročníků ve složení:

5. A

  • Adam Brůžek
  • Lucie Černá
  • Sára Kvasničková
  • Daniel Mikoláš
  • Karina Nová

5. B

  • Laura Caisová
  • Tran Minh Duc
  • Barbora Šíslová
  • Vojtěch Švec
  • Adina Žižková

Družstvo 5.B obsadilo krásné třetí místo. Gratulujeme. Prokázali tím nejen vysokou úroveň svých znalostí, ale hlavně schopnost vzájemné spolupráce.  Všem zúčastněným žákům patří uznání a poděkování za reprezentaci naší školy.

Mgr. Pavla Blažíčková