Hlavní stránka > Školní akce > Les v soutěži – žáci Zlaté stezky opět úspěšní
51f165d33c9d80401600007b_budik.png
4.3.2015
Administrátor

DSC_9309Výtvarná výchova patří u dětí na Zlaté stezce  k nejoblíbenějším předmětům a jak se v minulých týdnech znovu ukázalo, žáci  rádi a úspěšně se svými výkresy soutěží.

Lesy Jihočeského kraje letos vyhlásily klání „Lesy a příroda kolem nás“ , do které se mohly přihlásit třídní kolektivy  prostřednictvím svých městských knihoven a odtud pak jejich práce hromadně odešly do Jihočeské vědecké knihovny. Tamtéž také proběhlo vyhodnocení a odměňování úspěšných účastníků.

Za Zlatou stezku  blahopřejeme výhercům hned tří kategorií – Julii Fajtlové a Kláře Kunové ze II. B, které dostaly cenu za nejlepší výtvarné dílo v kategorii I. – II. tříd základních škol,  Ondřeji Machartovi ze 4.A,  kategorie III. – IV. tříd a Jindrovi Čejkovi z 5.A za vítězství v kategorii 5. – 6. tříd.

Úspěchy žáků těší nejen je samotné a jejich rodiče, ale ve velké míře také učitele, kteří děti motivují a podporují. Výtvarné dovednosti tak pod jejich vedením pomáhají dětem vyjádřit mimo jiné své pojetí vztahu k lesům, přírodě a světu kolem sebe vůbec.

Jana Mühlsteinová, Irena Pilečková, 2. 3. 2015