Zobrazit navigaci

Postup do krajského kola ve florbalu

15.12.2022
O škole

Ve středu 14. prosince 2022 se ve Vimperku konalo okresní kolo florbalového turnaje ČEPS Cup pro hráče 1.-5. tříd, kde jsme obhajovali loňské 1. místo.

V prvním zápase jsme narazili na tým Zdíkova, který statečně odolával našemu tlaku a v poločase držel překvapivou remízu 1:1. Ve 2. půli jsme ale začali hrát naši hru a zvítězili 5:1. Druhý zápas ve skupině byl naším nejlepším vystoupením na turnaji. Kluci perfektně dodržovali pokyny a soupeře z Vacova rozdrtili 15:1. V semifinále nás tak jako vítěze skupiny „A“ čekal 2. tým skupiny „B“ - ZŠ TGM Vimperk. Tento zápas byl naopak naším nejhorším vystoupením. Soupeře jsme podcenili, zápas odchodili a nakonec postoupili po těsné výhře 6:5. Ve finále jsme hráli s domácí ZŠ Smetanovou. Po důrazné domluvě v kabině, jak přistupovat k zápasům a herní taktice, jsme soupeře smetli 8:1. V lednu nás čeká obhajoba 2. místa v krajském kole.